Anne Sütünden Dondurma

Sabah  gazetede  okuyunca  ”Yok  artık, daha  neler!!”  diye  sesli  olarak  konuştum  kendi  kendime…

İngiltere’de  bir  firma, 300 gramına 37 lira  ödeyerek aldığı anne sütünden  viski  ya  da  kokteyllerin  yanında  servis  edilen  dondurma  üretiyormuş..

Firmanın  sahibi Matt O’Conner’ın  dondurması  şikayet  üzerine Westminster  Belediyesi tarafından  incelemeye  alınmış  ama  sonuçta  sakıncalı  bulunmamış..

Şu  anda  14  kadının  sütü  kullanılıyormuş  ve  sırada  bekleyen  200  kadın  gerekli  testlerden  geçmeyi  bekliyorlarmış.

Dondurmanın  porsiyonu 20  sterlinden satılıyormuş.

”Satılıyormuş”  sözünü  yazarken  ne  kadar antipati duyduğumu  tahmin  edersiniz.  Para  kazanma  hırsı neleri  kullandırıyor, görüyorsunuz.  ”İnsanın  yavrusuna  hiç  bir  karşılık  beklemeden verdiği  anne  sütü  piyasaya  düştü”  diye  yazmışlar  gazetede.

Süt  verecek  anneleri  internet aracılığı  ile  verilen ilanlarla buluyorlarmış. Şimdi  şaşırmaya  devam; anne  sütünden  sonra iki  şok  edici  projeleri  daha  varmış  firmanın. Verdikleri  ipucu  ise,  iki  vücut  sıvısı  daha …

Not: Haberin  doğruluğundan şüpheniz  varsa  şu  sayfaya  bakın.

http://www.rockingfacts.com/ice-cream-made-from-human-breast-milk-on-sale-in-london/

2 Yorum

Filed under Bozuk Düzen

2 responses to “Anne Sütünden Dondurma

  1. Ben biraz safım galiba, hala duydugum , okuduğum bu gibi haberlere yok artık , daha neler diyorum. Çocuklarımı emzirdiğim günleri hiç unutamam benim için onlarla bağ kurduğum özel zamanlardı. Sütten kesmeye başladığımda, çok ağlamıştım aramızdaki özel bağ koptu diye…Bunu paraya dönüştürmek nasıl bir duygu düşünemiyorum bile. Yok şimdi hatırladım Avrupada, Amerikada kadınlar hamile kalıp kürtajla ceninleri satıyorlardı. Düşününce süt satmak daha masum geldi.

    • Evet haklısınız, kiralık uterustan tutun(taşıyıcı annelik) güzellik ve gençlik ürünleri için ceninlerin kullanılmasına dek akıl almaz uygulamalar var dünyada. Her şey para için. Yazıklar olsun!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s